«Друг» Путіна не здається: Нацгвардія Венесуели відкрила вогонь на кордоні

Лідер опозиції Хуан Гуайдо підкреслює, що продовжуватиме боротьбу

«Друг» Путіна не здається: Нацгвардія Венесуели відкрила вогонь на кордоні
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Заворушення у Венесуелі тривають. Так, напередодні Національна гвардія країни відкрила вогонь на мосту імені Симона Болівара, розганяли учасників акцій протесту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, все сталося на кордоні з Колумбією, стрільбу вели в напрямку цієї країни. У свою чергу, колумбійські правоохоронці привели зброї в бойову готовність, але не відкрили вогонь.

Loading...

Як відомо, минулого тижня, 23 лютого опозиція Венесуели спробувала доставити гуманітарну допомогу через кордони з Колумбією і Бразилією (за рішенням Каракаса прикордонні пункти закрито). Гуманітарний конвой не пропустили, кілька фур навіть спалили.

Місцеві ЗМІ повідомляли, що в ході заворушень загинули десятки людей, постраждали сотні, в тому числі жителі Колумбії. Також повідомлялося, що скориставшись моментом, в Колумбію втекли силовики, які не хочуть підкорятися наказам Мадуро.

Ніколас Мадуро досі не відкрив кордони (у порти не пропускають кораблі, а в аеропорти – літаки з вантажем), вважаючи, що в країну мають намір поставити зброю.

Одночасно з цим, лідер опозиції Хуан Гуайдо підкреслює, що продовжуватиме боротьбу: “Прийшов час змінити історію, час зробити щось! І зараз все залежить від нас, будьте впевнені, що ми це зробимо”.

Нещодавно стали відомі подробиці відправки до Венесуели за терміновим замовленням групи російських найманців для охорони Ніколаса Мадуро.

«Друг» Путіна не здається: Нацгвардія Венесуели відкрила вогонь на кордоні

Джерело: Народна Правда
загрузка...