Намагалися зірвати вибори: в Україні викрили цинічну провокацію РФ

В Україні поширювали пропаганду РФ

Намагалися зірвати вибори: в Україні викрили цинічну провокацію РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Служба безпеки України у Дніпрі викрила спроби російських спецслужб отримати дані про мережі зв’язку, які забезпечують проведення виборів президента України.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Мешканець Дніпра створив групу у забороненій російській соцмережі, де розповсюджував фейкові новини та деструктивні матеріали, серед яких були публічні заклики до зміни меж території та державного кордону України.  До адміністрування групи були причетні мешканці РФ, а кількість її учасників була штучно збільшена для створення ілюзії масштабного супротиву державній системі.

У СБУ також встановили, що інтернет-провокатор, який є працівником підрядної організації у телеком-галузі, вів електронне листування з мешканцем Росії, який цікавився і збирав дані про мережі стратегічно важливих операторів зв’язку, місцезнаходження телекомунікаційних вузлів та про періоди часу, що необхідні на відновлення їх після пошкоджень.

“За задумом спецслужб РФ, масові пошкодження кабельних ліній та обладнання певних операторів зв’язку призведуть до порушення сталого функціонування підрозділів ведення Державного реєстру виборців, а також заблокують роботу окремих ланок Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори», яка на даний час розгортається”, – повідомили правоохоронці.

Наразі під процесуальним керівництвом прокуратури триває досудове розслідування у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 110 Кримінального кодексу України – “Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”.

Нагадаємо, росіянам офіційно заборонили “наглядати” за президентськими виборами в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...