Смертельна ДТП із Зайцевою: суд готується оголосити вирок

В результаті зіткнення Lexus і Volkswagen загинули шестеро пішоходів

Смертельна ДТП із Зайцевою: суд готується оголосити вирок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 26 лютого, суддя Київського районного суду Харкова Віктор Попрас має оголосити вирок у справі “ДТП на Сумській”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, судовий розгляд тривав більше року, за цей час пройшли близько 60 засідань.

У прес-службі прокуратури Харківської області підтвердили, що оголошення вироку призначено на 14 годину.

Обвинувачення просить для Зайцевої та Дронова максимальне покарання за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України – це десять років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом трьох років.

Постраждалі вважають, що в аварії винні обидва водії, але провини Дронова все-таки менше. Дронов, на відміну від Зайцевої, своєї провини не визнав.

Нагадаємо, фігурантка справи Олена Зайцева визнала свою провину в скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди в Харкові на Сумській. При цьому у її адвокатів не було  єдиної позиції щодо захисту.

Так, Мельниченко говорив про неможливість Зайцевої уникнути зіткнення, про те, що її дії, а саме перевищення швидкості, — це склад адміністративного правопорушення. При цьому інший адвокат Зайцевої Стець акцентував увагу на суб’єктивній стороні злочину — мовляв, у дівчини не було умислу. Козир, яка також захищає водія Lexus, взагалі бачила дві пом’якшувальні обставини — щире каяття та відшкодування шкоди.

Стосовно іншого фігуранта справи — Геннадія Дронова, то він, напередодні з листа зачитав звернення, в якому вибачився перед потерпілими, сказавши, що у нього немає грошей на відшкодування шкоди.

Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, виступаючи в ході судового засідання по «справі ДТП на Сумській у Харкові» озвучив реперні точки, які, як він сподівається, буде взято на увагу при винесенні вироку.

Смертельна аварія сталася в Харкові 18 жовтня 2017 року. В результаті зіткнення Lexus Олени Зайцевої і Volkswagen Touareg Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів.

Джерело: Народна Правда