Смертельна ДТП у Харкові: Зайцевій і Дронову винесли вирок

Зайцева та Дронов отримали по 10 років в'язниці

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцевій і Дронову винесли вирок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський районний суд Харкова виніс вирок Олені Зайцевій та Геннадію Дронову – звинувачених у смертельній ДТП в Харкові.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зайцева та Дронов отримали по 10 років в’язниці.

Також їм обом заборонили керувати транспортними засобами протягом трьох років.

Термін тюремного ув’язнення для Зайцевої буде вважатися з 18 жовтня 2017 року, для Дронова – з 8 листопада 2017 року.

Зайцева не була присутня під час оголошення вироку, оскільки їй стало погано в залі суду.

Нагадаємо, фігурантка справи Олена Зайцева визнала свою провину в скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди в Харкові на Сумській. При цьому у її адвокатів не було  єдиної позиції щодо захисту.

Так, Мельниченко говорив про неможливість Зайцевої уникнути зіткнення, про те, що її дії, а саме перевищення швидкості, — це склад адміністративного правопорушення. При цьому інший адвокат Зайцевої Стець акцентував увагу на суб’єктивній стороні злочину — мовляв, у дівчини не було умислу. Козир, яка також захищає водія Lexus, взагалі бачила дві пом’якшувальні обставини — щире каяття та відшкодування шкоди.

Стосовно іншого фігуранта справи — Геннадія Дронова, то він, напередодні з листа зачитав звернення, в якому вибачився перед потерпілими, сказавши, що у нього немає грошей на відшкодування шкоди.

Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, виступаючи в ході судового засідання по «справі ДТП на Сумській у Харкові» озвучив реперні точки, які, як він сподівається, буде взято на увагу при винесенні вироку.

Смертельна аварія сталася в Харкові 18 жовтня 2017 року. В результаті зіткнення Lexus Олени Зайцевої і Volkswagen Touareg Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів.

Джерело: Народна Правда