Вирок Зайцевій і Дронову: з’явилися цікава деталь і фото із зали суду

Вирок слухав лише Дронов, оскільки Зайцеву в залу суду так і не повернули

Вирок Зайцевій і Дронову: з’явилися цікава деталь і фото із зали суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Обвинувачена у скоєнні смертельного ДТП у Харкові Олена Зайцева не почула вирок, який виніс Київський районний суд Харкова, оскільки не була присутня в залі суду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Объектив“.

26 лютого суд визнав винними Олену Зайцеву і Геннадія Дронова і  засудив їх до  10 років тюремного ув’язнення.

Також суд додатково позбавив Геннадія Дронова права керування транспортними засобами на 3 роки.

Вирок Зайцевій і Дронову: з’явилися цікава деталь і фото із зали суду

За майже півтора року слухання справи пройшло близько 60 засідань і допитано 33 людини. Справа налічує близько 11 томів.

Згідно з вироком Зайцева порушила пункти 8.7.3 «ґ», «е», 8.10, 8.11 Правил дорожнього руху, Дронов – п. 8.7.3 «є», 8.10, 10.1 ПДР.

Суддя зазначив, що акт огляду Зайцевої наркологом Федірко та додаткова експертиза дніпровських експертів є допустимим доказом і обидві  їх було долучено до матеріалів справи.

Зайцева вирок так і не почула, оскільки її  не повернули в зал засідань після того, як їй стало погано.

Вирок Зайцевій і Дронову: з’явилися цікава деталь і фото із зали суду

Нагадаємо, фігурантка справи Олена Зайцева визнала свою провину в скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди в Харкові на Сумській. При цьому у її адвокатів не було  єдиної позиції щодо захисту. Так, Мельниченко говорив про неможливість Зайцевої уникнути зіткнення, про те, що її дії, а саме перевищення швидкості, — це склад адміністративного правопорушення. При цьому інший адвокат Зайцевої Стець акцентував увагу на суб’єктивній стороні злочину — мовляв, у дівчини не було умислу. Козир, яка також захищає водія Lexus, взагалі бачила дві пом’якшувальні обставини — щире каяття та відшкодування шкоди.

Стосовно іншого фігуранта справи — Геннадія Дронова, то він, напередодні з листа зачитав звернення, в якому вибачився перед потерпілими, сказавши, що у нього немає грошей на відшкодування шкоди.

Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, виступаючи в ході судового засідання по «справі ДТП на Сумській у Харкові» озвучив реперні точки, які, як він сподівається, буде взято на увагу при винесенні вироку.

 

Джерело: Народна Правда