Вироки Зайцевій та Дронову: родичі загиблих у ДТП зробили гучну заяву

Родичі загиблих у ДТП на Сумській обурені вироком суду

Вироки Зайцевій та Дронову: родичі загиблих у ДТП зробили гучну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Постраждалі і родичі загиблих в страшній аварії на Сумській у Харкові заявили, що винесений сьогодні Київським судом міста Харкова  вирок обвинуваченим  Олені Зайцевій та Геннадію Дронову загалом їх влаштовує, та все ж вони побоюються, що фігуранти справи можуть вийти на свободу раніше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Потерпілі та члени родин загиблих слухали вирок суду Зайцевій і Дронову стоячи, але без особливих емоцій. У каяття Олени Зайцевої вони не повірили.

“Ми згодні з таким рішенням суду, але тут деякі запитують: “Як, ви задоволені?” Чим ми повинні бути задоволені? Нашої донечки немає, нашого зятя немає, життя старшої дочки зруйноване. Крім цього, двоє інших людей проведуть по 10 років, якщо вони, звичайно, не подадуть апеляцію”, — зазначив у коментарі потерпілий Ігор Берченко.

“Наше законодавство не передбачає більшої міри покарання за такі порушення. Я хочу дочекатися кінцевого результату, коли   ці люди вийдуть. Тому що є такий момент, що за гарну поведінку можуть відпускати раніше”, — сказала потерпіла Оксана Евтєєва.

Нагадаємо, 26 лютого суд визнав винними Олену Зайцеву і Геннадія Дронова і  засудив їх до  10 років тюремного ув’язнення. Обвинувачена у скоєнні смертельного ДТП у Харкові Олена Зайцева не почула вирок,  оскільки не була присутня в залі суду. Вирок суду слухав лише Геннадій Дронов.

Джерело: Народна Правда