Смертельна ДТП із Зайцевою: адвокат зробила гучну заяву

Дронов подаватиме апеляцію

Смертельна ДТП із Зайцевою: адвокат зробила гучну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Захист жертв ДТП на Сумській у Харкові домагатиметься притягнення до відповідальності експертів з Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробила харківський адвокат Лариса Матвєєва, що представляє інтереси сімей загиблих.

На її думку, такі непрофесійні дії не повинні залишитися безкарними.

“Не забудемо своєю увагою і дії слідчих (Волкова в першу чергу), що втручаються в роботу наркологів, «забувають» передавати документи на експертизу і не здатні знайти півроку Федірко при  можливості їй просто зателефонувати (зі слів Федірко). Всьому повинні дати  правову оцінку”, – пише адвокат в Facebook.

Стосовно вироку, то як уточнила Лариса Матвєєва, вона одночасно і задоволена ним і незадоволена:

“Якщо говорити про строки, то, так, це максимальне покарання … якщо говорити про наявність пом’якшувальних обставин для Зайцевої (нехай навіть їх зараз не брали в розрахунок при визначенні покарання), відсутності обтяжуючих обставин для Зайцевої, то, звичайно, ні”.

Юрист також додала, що захист Дронова, найближчим часом подасть апеляцію.

Смертельна ДТП із Зайцевою: адвокат зробила гучну заяву

Смертельна ДТП із Зайцевою: адвокат зробила гучну заяву

Нагадаємо, обидва учасники ДТП (Олена Зайцева і Геннадій Дронов) отримали максимально можливе покарання: 10 років позбавлення волі + 3 роки позбавлення права керувати транспортними засобами.

Постраждалі та родичі загиблих у страшній аварії заявили, що винесений вирок їх влаштовує, але все ж вони побоюються, що фігуранти справи можуть вийти на свободу раніше.

Джерело: Народна Правда