Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі намічається новий поворот

Представник потерпілих Лариса Матвєєва і адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця ініціюють нове розслідування

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі намічається новий поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після винесення вироку по справі про смертельну ДТП у Харкові, відповідно до якого Олена Зайцева і Геннадій Дронов отримали по 10 років  тюремного ув’язнення, у справі може cтатися новий поворот.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці у Facebook написала харківська журналіст Тетяна Доцяк.

За її словами,  зараз безглуздо радіти 10 рокам для Зайцевої і Дронова.

“Прокурори і суддя могли увійти в історію, як перші, хто засадили мажорів. Насправді, це не входило в їхні плани”, – зауважила Доцяк.

Як пояснила журналістка, вся справа Зайцевої під час судового розгляду зводилася до одного – “перекласти все на Дронова і поступово відмазувати Зайцеву”.

Історія з аналізами Зайцевої, наркологом Федірко, яка то зникала, то з’являлася, харківськими експертами, які не могли визначити швидкість авто Зайцевої, все це велося до того, щоб “бідна дівчинка”, яка так настраждалася, уникнула справжньої відповідальності.

“Що ж робить, схему викрили, в пресі резонанс не вщухає, суспільство негодує – а давайте дамо Зайцевій і Дронову по 10, нехай подавляться. І по х*й, що не знаємо як це пояснити. Все одно ніхто не буде розбиратися, всі зрадіють, ми отримаємо премії. І по х*й, що все розвалиться в апеляції. Головне зараз, щоб забули про те, що ми намутили”, – підсумовує Доцяк роботу прокурорів.

Але, за її словами, крапку ще не поставлено.

“Представник потерпілих Лариса Матвєєва обіцяє ініціювати розслідування по наркотиках в крові Зайцевої. Адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця – розслідування  по харківських експертах. То ж далі буде”, – пише Доцяк.

Нагадаємо, захист жертв ДТП на Сумщині в Харкові і адвокат Геннадія Дронова будуть домагатися притягнення до відповідальності експертів з Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Джерело: Народна Правда