Томос: стало відомо про важливу перемогу ПЦУ

Долучитися до ПЦУ вирішила релігійна громада УАПЦ з Львівщини

Томос: стало відомо про важливу перемогу ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ще одна релігійна громада на Львівщині  вирішила перейти до Православної церкви України –  таке рішення ухвалили прихожани УАПЦ  з села Лосинець Турківського району.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “Бойківська правда“.

Рішення про перехід до Православної Церкви України прийняли на зборах сільської релігійної громади  24 лютого.

Варто зауважити, що  храм св. Димитрія  Солунського у  селі  Лосинець юридично перебував у віданні УАПЦ, а  священнослужитель був від УПЦ  МП.

Томос: стало відомо про важливу перемогу ПЦУ

З 400 людей повнолітнього віку 270 підписалися за  перехід до ПЦУ.

Прихожани, які  вирішили  перейти з  УАПЦ  до  Помісної  Православної  Церкви  України, запропонували священику  за тиждень визначитися з власною позицією щодо переходу на служіння до ПЦУ.

Нагадаємо, в Україні вже понад 400 парафій УПЦ Московського патріархату вирішили перейти  до новоствореної Православної церкви України.  Лідером за активністю переходів папафій до ПЦУ є Волинська область. Там близько 100 парафій вийшли з УПЦ МП,  тоді як загальна кількість зареєстрованих громад цієї церкви в регіоні одна із найбільших по Україні – більше 600.

Додамо, що в Московському патріархаті влаштували істерику через перехід громад до ПЦУ. Єпископ Баришівський Української православної церкви Московського патріархату Віктор (Коцаба) звернувся до офіціних представників Організації Об’єднаних Націй, Європейського союзу та ОБСЄ через нібито факти масових порушень прав людини в Україні та “реальну загрозу” ескалації релігійних конфліктів.

Джерело: Народна Правда