Ретроградний Меркурій: яким знакам зодіаку не пощастить

Ретроградний або зворотній рух - це оптичний феномен, який виникає в силу різної швидкості Землі і Меркурія щодо Сонця

Ретроградний Меркурій: яким знакам зодіаку не пощастить
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Астропсихолог Валентина Віттрок радить українцям утриматися в березні від укладання важливих угод і оформлення серйозних договорів. З 5 по 28 березня Меркурій буде ретроградним.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у коментарі “Фактами” спеціаліст заявила, що людям потрібно вести себе вкрай обережно в такий період.

Чим небезпечний ретроградний Меркурій

Астропсихолог каже, що Меркурій – планета-посередник, планета спілкування на всіх рівнях. У зв’язку з цим у дні ретроградного Меркурія можливі серйозні накладками в інформаційній сфері.

Ретроградний Меркурій: яким знакам зодіаку не пощастить

Чого краще не робити

Фахівець радить відкласти укладання важливих угод і оформлення серйозних договорів. Особливо важливо перевіряти важливі документи, перш ніж ставити на них підписи. Валентина Віттрок також радить відмовитися від ідеї придбати рухоме і нерухоме майно в ці дні. Цілком можливо, що покупка виявиться бракованою або непридатною для життя (наприклад, квартира). Також фахівець рекомендує відмовитися від далеких поїздок.

Знаки зодіаку, які найбільш схильні до впливу ретроградного Меркурія

Валентина Віттрок каже, це Близнюків і Діви — вони управляються Меркурієм.

Як мінімізувати вплив ретроградного Меркурія

Астропсихолог радить підготуватися до періоду, запланувавши «інформаційні канікули». За п’ять днів до вступу Меркурія в ретроградну стадію (28 лютого) Віттрок радить  бути особливо обережними і приділяти увагу своїм пересуванням (водіям).

Експерт каже, що ретроградний період дуже підходить для звільнень або розлучень – Іншими словами, це хороший час для того, щоб закінчити певний період свого життя.

Нагадаємо, Юпітер продовжує вражати своєю красою. Нещодавно космічний апарат NASA Juno під час свого 18-го зближення з планетою зробив новий знімок газового гіганта. Juno сфотографував Юпітер з відстані близько 8000 миль (13 000 кілометрів) від вершини хмар планети.

Джерело: Народна Правда