Спочатку серйозні морози: синоптик про те, коли до України прийде справжня весна

Синоптик Владислав Білик дав НАРОДНІЙ ПРАВДІ прогноз на початок березня

Спочатку серйозні морози: синоптик про те, коли до України прийде справжня весна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик розповів НАРОДНІЙ ПРАВДІ про те, яким буде перший день березня, якої погоди очікувати на вихідних і коли до України прийде справжня весна.

Loading...

Прогноз погоди на 1 березня

Зараз доволі тепло, але прогнозуємо тенденцію до невеликих опадів на вихідних.

1 березня очікуємо більш-менш такі ж погодні умови, як сьогодні (у четвер, 28 лютого, – НП), тобто загалом буде не холодно. На Заході ми очікували максимальної температури до +10 градусів, на решті території – від +5 до +7. Щодо опадів, то це зовсім невеликий сніг в північно-східній частині України, на решті території – без опадів.

Погода в перші вихідні весни

Вихідні будуть прохолодні, бо 2-3 березня в Україну зайде порція холодного повітря. Нічні температури знизяться й становитимуть від -3 до -8 градусів, і навіть до -10 чи -12 градусів на північному сході, у Харківській, Сумській, Луганській областях.

Денні температури на вихідних очікуються на рівні в середньому близько нуля градусів, від -2 до +3, а на Північному Сході – від 0 до -5 градусів.

Коли прийде справжня весна

Наступного тижня вже буде притаманна для весни погода – і по температурі, і снігу не побачимо, з неба буде дощ капати. З 4 березня знову піде тепле повітря із Заходу. Там почнуться дощі, температура підвищуватиметься, й погода поступово повернеться до весняних показників: від +3 до +8 градусів. А подекуди на Півдні й вище – до +12 градусів вдень та від нуля до +5 вночі.

Тобто мінусової температури вже не буде. На Заході дощі будуть помірними, а на решті території подекуди очікуються лише невеликі опади.

Марина Євтушок

Джерело: Народна Правда