Лукашенко розлютив Кремль: цікаві новини з Росії

Раніше Лукашенко заявляв, що Білорусь не хоче бути в складі РФ

Лукашенко розлютив Кремль: цікаві новини з Росії
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Москві глибоко розчаровані заявами президента Білорусі Олександра Лукашенка, зокрема, його випадами на адресу Російської Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал “НЕЗЫГАРЬ”.

Loading...

За інформацією ЗМІ, у Лукашенка великі проблеми “економіка падає, проблеми ростуть”, саме тому він нібито “намагається продатися Пекіну і Вашингтону, але він може продати тільки антиросійську позицію”.

“Москва не давала Лукашенку жодних гарантій і схвалень його нового президентського терміну. Більш того, в Кремлі  посилилися підозри, що Лукашенко буде тільки збільшувати проблеми Росії через власну неадекватність реаліям. Багатьох вельми здивувала ініціатива Лукашенка про включення США в Мінський процес”, – йдеться у повідомленні каналу.

Окремо підкреслюється, що “Москва навряд чи готова миритися з білоруською кримінальною ямою, яку кришує сім’я президента з Мінська”.

Лукашенко розлютив Кремль: цікаві новини з Росії Лукашенко розлютив Кремль: цікаві новини з Росії Лукашенко розлютив Кремль: цікаві новини з Росії

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявив, що якщо в країні провести референдум про входження до складу РФ, 98% населення висловиться проти.

Також повідомлялося, що Білорусь стала економічно залежною від РФ, напередодні країна звернулася до Росії за кредитом на суму 600 млн доларів. У самій Російській Федерації рішення за кредитом ще не прийняли.

Олександр Лукашенко не проти введення єдиної з Російською Федерацією валюти, але це має бути не «російський рубль», а «загальний рубль».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...