Вже не зима, але ще не весна: синоптик дав цікавий прогноз погоди на березень

До кінця березня очікується 8-9 градусів тепла

Вже не зима, але ще не весна: синоптик дав цікавий прогноз погоди на березень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Народний синоптик Леонід Горбань розповів, якою буде погода у березні.

Прогнозом погоди Горбань поділився в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Loading...

За його словами, легкі нічні морози повернуться 8-9 березня  і, може, навіть триватимуть до 10 березня.

“Потім розрахунок показує, що, починаючи з 11-12 березня, буде плюсова температура, 2-4 градуси тепла. Потім, з 16 по 25 березня, буде поступове підвищення температури. Денна коливатиметься в межах 6-8 градусів тепла, місцями можливі 12. До 23-25 березня знову буде невелике похолодання, денні температури будуть доходити до 3-5 градусів тепла”, – прогнозує синоптик.

Він повідомив, що до кінця березня очікується 8-9 градусів тепла

“Щодо опадів, то вони в моєму розрахунку передбачаються 5, 7, 12-13, 26 і 29 березня. Загалом, цей місяць виходить прохолодний. Ніби як і не зима вже, але ще й не зовсім весна. Тобто березень такий затяжний і холодний. Воно й зрозуміло, адже Великдень припадає на 28 квітня, а значить перед цим ще й періоди похолодання, і вони завжди досить істотні”, – повідомив Горбань.

Нагадаємо, за словами народних синоптиків, перший місяць весни не принесе довгоочікуваного тепла, однак в березні очікується кілька потеплінь. Такі температурні гойдалки будуть спостерігатися протягом усього першого місяця весни.

Та все ж  прогноз погоди на найближчі дні прогнозує теплу і сонячну погоду. В Україні очікується значне потепління до +14 градусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...