Марафон схуднення дуже небезпечний: як підготуватися до літа без шкоди для здоров’я

Марафон схуднення дуже небезпечний: як підготуватися до літа без шкоди для здоров’я
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, яку шкоду організму можуть завдати так звані марафони схуднення (сгаѕһ diets) – коли людина тиждень або два інтенсивно худне і тренується.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Супрун радить досягати бажаного результату методами, які не шкодять здоров’ю.

Loading...

Головний лікар країни не заперечує, що дієти, які обмежують денне споживання калорій до 800-1000 (і забороняють жири і вуглеводи) і супроводжуються інтенсивними тренуваннями ведуть до стрімкого схуднення. Але людський організм відчуває сильний дефіцит калорій, а тіло витрачає запаси жиру.

До чого можуть призвести подібні дієти

Слабкість, втрата м’язів, нестача мікроелементів (організму потрібні: калій, кальцій, залізо, цинк, марганець, селен і багато інших мікроелементів, які можна отримати тільки при повноцінному раціоні, що містить вуглеводи, білок і жири різного походження, овочі, фрукти і ягоди).

Крім того, є ризик передчасної смерті внаслідок серцево-судинних захворювань. Також варто знати, що майже кожна четверта людина, яка регулярно сидить на дієтах з добовим споживанням калорій 800, втрачає-набирає вагу, надалі призводить до утворення каменів в жовчному.

Також не варто забувати, що є великий ризик набрати вагу згодом. Поки людина на строгій дієті, в тілі зростає рівень гормону греліну (збільшує почуття голоду), в той же час, стає менше гормону лептину (повідомляє нам, що ми наїлися). Після марафону схуднення гормони змушують переїдати.

Худніть розумно:

Відмовтеся від непотрібних солодощів (цукор, солодкі напої та алкоголь).

Їжте менше смаженого, більше тушкованого і вареного.

Їжте все, що ви любите, але в меншій кількості.

Будьте активними.

Повноцінно спите.

Що ближче літо, то більше людей прагне прийти у форму та схуднути. Багато хто наважується на так звані марафони…

Gepostet von Уляна Супрун am Samstag, 2. März 2019

Раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розвінчала найпоширеніші міфи про алкоголь.

Вона також відповіла на одне з головних питань, які часто задають спортсмени — чи правда, що біг шкодить коліну (призводить до руйнування хряща — остеоартриту або остеоартрозу).

Також Уляна Супрун розвіяла найбільш стійкі міфи про вакцинацію — про те, що щеплення нібито викликають аутизм, а у вакцинах міститься «отрута», який викликає рак.

Джерело: Народна Правда