Росія заблокувала “ДНР-ЛНР”: що відбувається на Донбасі

Росія перетворила Донбасу на колонію Курченка

Росія заблокувала “ДНР-ЛНР”: що відбувається на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська Федерація перетворила окупований Донбас на колонію з безправним населенням, і вивозить звідти дешеву сировину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, так вважає відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

За його словами, окуповані території східної України перетворилися на аналог Африки та Індії:

“Де метрополії теж мали монопольне право на експлуатацію економічних і людських ресурсів”.

Блогер зазначає, що Росія організувала якийсь аналог блокади ОРДЛО: ввела обмеження на вивіз вугілля, а метал купує з великим дисконтом — по занижених цінах.

Казанський також зазначає, що РФ перетворила Донбас навіть не на власну колонію, а на  колонію Курченка:  “Його компанія «Внешторгсервис» за офіційною інформацією контролює 70% економіки “ДНР”. При цьому, сам Курченко не збудував/не купив жодного заводу. Все вкрав і віджав”.

Нагадаємо, Російська Федерація обстрілює Україну з новітнього озброєння, останній такий випадок був зафіксований в лютому цього року. Нещодавно житловий будинок на околиці Новолуганського був зруйнований російським керованим артилерійським боєприпасом «Краснополь».

Павло Губарєв, який називає себе «колишнім народним губернатором Донецької області» прокоментував гучні затримання в «республіці». Напередодні в «ДНР» заарештували Загоруйка, Автономова, Халіна, Михайлова. Також в ЗМІ з’явилася інформація про арешт колишнього міністра фінансів і зборів ДНР» Олександра Тимофєєва (на прізвисько «Ташкент»).

Джерело: Народна Правда