Скандал із оточенням Порошенка: з’явилася цікава реакція “Укроборонпрому”

В 2016 - 2017 рр. «Укроборонпром» закупив російські деталі для літаків АН-26, переплативши в 5 разів

Скандал із оточенням Порошенка: з’явилася цікава реакція “Укроборонпрому”
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

“Укроборонпром” назвав інформацію про ремонт літаків Ан-26 для іноземного замовника, яку оприлюднили “Наші гроші”, некоректною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне повідомлення опубліковано на сайті державного концерну.

Loading...

Представники концерну назвали повідомлення маніпуляцією, а також заявили, що їх точка зору не була приведена у сюжеті.

“У договорі з іноземним замовником була передбачена установка на два літака комплектів высотомірів по три прилади на кожному. За умовами договору зазначені прилади повинні були замінити на нові, виготовлені не пізніше 2015 року”, – йдеться в повідомленні концерну.

Там також додали, що українські авіаційні підприємства, до яких зверталися представники концерну, заявляли про відсутність цих высотомірів. ТОВ “АН-Сервіс” нібито був єдиною компанією, яка погодилася доставити ці вироби.

“Категорично некоректними є твердження журналістів про вартість товарів без повного розуміння ними всіх нюансів формування митної вартості … Загальна вартість договору склала близько $ 6 млн”, – підкреслили в “Укроборонпромі”.

Скандал із оточенням Порошенка: з’явилася цікава реакція “Укроборонпрому”

Напередодні стало відомо, що колишній заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони та бізнес-партнер президента України Петра Порошенка Олег Гладковський особисто як мінімум один раз отримував «відкат» з розкрадання в оборонному комплексі. За даними журналістів, в кінці 2016 – початку 2017 років «Укроборонпром» закупив російські деталі для літаків АН-26, переплативши в 5 разів. Вони коштували Україні 14,38 млн грн, хоча з Москви вилітали за 2,3 мільйона.

Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали діючого і колишнього директорів ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» (входить до складу державного концерну «Укроборонпром»). Чиновників затримали за підозрою в розтраті 2,225 млн доларів США.

Напередодні журналісти Bihus.info оприлюднили дані розслідування, яке встановило, що особи, наближені до президента України Петра Порошенка є учасниками мільйонних схем розкрадання в оборонному комплексі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...