“Винні укропи”: у мережі одним фото показали сумне становище Донбасу

Мешканці окупованого Донбасу доведені окупантами до відчаю, проте звинувачують у всьому Україну

”Винні укропи”: у мережі одним фото показали сумне становище Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одна з жительок т.зв “ДНР”, яка підтримує сепаратистів, скаржиться на життя у “республіці”, при цьому, звинувачуючи у всьому “укропів”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав журналіст Денис Казанський, додавши скрін публікації жінки у одній з соцмереж.

Loading...

“Я прошу допомоги для тих людей, які дійсно потребують, роботи немає, виробництва стоять… Укропи не дають розвиватися республіці, просто знищують її”, – пише жінка, цілковито ігноруючи той факт, що подібні проблеми началися на окупованих територіях Донбасу саме після приходу “визволителів” з Росії.

“Гади які ці укропи. Закрили виробництва, позбавили людей роботи, не дають розвиватися республіці. А що ж Росія? Допомагає республіці розвиватися? Створює робочі місця?”, – з іронією запитує автор публікації.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилися фото, які демонструють, до якого жахливого стану окупанти довели колись квітучий Донецьк.

А тим часом російські загарбники хочуть “звільнити” ще одне українське місто – російська телеведуча-пропагандистка Ольга Скабєєва озвучила назву українського міста, на яке зазіхає Росія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...