Скандал навколо оточення Порошенка: стало відомо про важливе рішення

Буде проведено міжнародний аудит

Скандал навколо оточення Порошенка: стало відомо про важливе рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У середу, 6 березня, президент України Петро Порошенко анонсував комплексний міжнародний аудит концерну “Укроборонпром” та ревізію всіх контрактів на тлі скандалу через розкрадання у оборонній сфері.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Так, на засіданні Ради національної безпеки і оборони України глава держави заявив про необхідність реформувати концерн, посилити прозорість його діяльності та боротьбу з корупцією.

“По-перше, ми ініціюємо зараз відповідно до закону про національну безпеку комплексний міжнародний аудит концерну “Укроборонпром”, комплексну ревізію всіх контрактів… По-друге, я пропоную негайно вирішити питання про розширення складу наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО”, – заявив Порошенко.

Напередодні стало відомо, що колишній заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони та бізнес-партнер президента України Петра Порошенка Олег Гладковський особисто як мінімум один раз отримував «відкат» з розкрадання в оборонному комплексі. За даними журналістів, в кінці 2016 – початку 2017 років «Укроборонпром» закупив російські деталі для літаків АН-26, переплативши в 5 разів. Вони коштували Україні 14,38 млн грн, хоча з Москви вилітали за 2,3 млн.

Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали діючого і колишнього директорів ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» (входить до складу державного концерну «Укроборонпром»). 

Напередодні журналісти Bihus.info оприлюднили дані розслідування, яке встановило, що особи, наближені до президента України Петра Порошенка, є учасниками мільйонних схем розкрадання в оборонному комплексі.

Джерело: Народна Правда