У мережі уїдливо висміяли новітню російську зброю

Танкісти будуть ходити в туалет прямо в бойовій машині, там же будуть їсти

У мережі уїдливо висміяли новітню російську зброю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі висміяли нове конструкторське рішення обладнати танк на платформі “Армата” туалетами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні в Росії заявили, що одним з головних мінусів машини є неможливість справити природні потреби, адже як відомо, танкістам доводиться тривалий час перебувати в бойовій машині.

При цьому, цікаво, що росіяни забезпечили своїх “зеленый человечков” водою та сухим пайком, а ось про санвузол додумалися подбати тільки зараз.

“Судячи з напрямку конструкторської думки, екіпажі будуть замуровувати в “Арматі” як камікадзе”, – жартує блогер “Рогозін-на-орбіті” в Twitter.

У мережі уїдливо висміяли новітню російську зброю

Відзначимо, “Армата” – це важка гусенична уніфікована платформа, на основі якої створюють основний танк, бойову машину піхоти, або бронетранспортер. Вперше танк Т-14 на цій платформі показали на параді Перемоги в Москві в 2015 році.

Як повідомлялося раніше, гіперзвукова ракета «Циркон», якою  так хвалиться і загрожує Російська Федерація, виявилася копією американської ракети Boeing X-51.

Нещодавно в Росії розповіли, як ракета «Циркон» завдасть удару по США, продемонструвавши в ефірі пропагандистського телеканалу «Росія 1» відповідний мультиплікаційний ролик.

Джерело: Народна Правда