Космічний корабель Crew Dragon повернувся на Землю: з’явилися яскраві відео

Корабель Crew Dragon успішно приводнився в Атлантичному океані

Космічний корабель Crew Dragon повернувся на Землю: з’явилися яскраві відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Пілотований корабель Crew Dragon, розроблений компанією Ілона Маска SpaceX, успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції та повернувся на Землю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Національне космічне агентство США (NASA) повідомляє в Twitter .

Loading...

Відстикування пройшло у 9:32 за Києвом. Після п’ятигодинного автономного польоту Crew Dragon був виведений з орбіти. В атмосфері Землі на капсулі розкрилися парашути. О 15:45 Crew Dragon здійснив приводнення в Атлантичному океані.

Як відомо, Crew Dragon від SpaceX з манекеном Ріплі успішно зістикувався з МКС з Міжнародною космічною станцією 3 березня. Це перший комерційний космічний корабель, призначений для доставки екіпажу і вантажів на МКС.

Нагадаємо, перший, схвалений NASA, тестовий запуск космічного корабля від SpaceX Crew Dragon до Міжнародної космічної станції пройшов 2 березня. Перший політ безпілотний, а роль єдиного пасажира корабля виконує жіночий манекен, який назвали на честь легендарної героїні фільмів «Чужий» — Ріплі, її одягнули в фірмовий скафандр SpaceX.

3 березня Crew Dragon пристикувався до станції. Для маневрування в космосі Crew Dragon оснащений 16 двигунами Draco, які працюють на суміші монометілгідразіну і тетроксид азоту. Саме це дозволило коректувати траєкторію польоту корабля у міру наближення до МКС.

Додамо, що  NASA показало автоматичну стиковку космічного корабля Crew Dragon компанії SpaceX з Міжнародною космічною станцією. Для стикування використовували міжнародний стикувальний адаптер IDA (International Docking Adapter), який встановлено на модулі Harmony (американський сегмент МКС).

Джерело: Народна Правда
загрузка...