Акції проти путінської влади в Росії: силовики масово затримували людей

На мітингу за вільний інтернет затримали близько 30 осіб

Акції проти путінської влади в Росії: силовики масово затримували людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Москві на проспекті Сахарова пройшов мітинг проти ізоляції російського інтернету

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на The Insider.

Loading...

Ще до початку мітингу поліція затримала вісьмох учасників, які роздавали кульки на вході. Затриманих привезли у відділ поліції в Красносельскому районі. Пізніше ЗМІ повідомили про ще кількох затриманих.

Після закінчення мітингу було затримано ще 13 осіб, серед них виявився кореспондент «Радіо Свобода». Один з учасників, яких затримали з повітряними кульками, повідомив “ОВС-Інфо”, що від них вимагають знайти серед всіх куль свою в’язку. В іншому випадку обіцяють звинуватити у непокорі поліції.

Незважаючи на те, що учасники акції почали збиратися задовго до офіційного початку (14:00), черга до рамок не зменшилася навіть до середини мітингу. «Пропускай! Пропускай!», — час від часу скандували в натовпі.

Основним гаслом акції стало «Ми хочемо свободи!»

На мітингу виступили головний редактор «Медіазони» Сергій Смирнов, лідер Лібертаріанської партії Росії Михайло Світел і музиканти IC3PEAK.

За останніми даними, на мітингу за вільний інтернет затримали близько 30 осіб.

За оцінкою проекту «Білий лічильник», в ньому взяли участь 15,3 тис. осіб.

Нагадаємо, в мережі двома новинами показали всю суть Російської Федерації – в країні не вистачає грошей на медицину, але влада збирається витратити велику суму на зовсім інше – на ізоляцію російського інтернету заклали 1,8 млрд рублів.

Джерело: Народна Правда