Шахтар – Карпати: де дивитися онлайн матч Прем’єр-ліги

Карпати спробують попсувати нерви Шахтарю

Автор Желізняк Олександр в Спорт

10 березня у Харкові донецький “Шахтар” прийматиме львівські “Карпати” у рамках 21-го туру чемпіонату УПЛ-2018/19.

ШАХТАР – КАРПАТИ: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ УПЛ

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА проведе онлайн-трансляцію матчу, початок – о 17:00.

Шахтар – Карпати

10 березня, 17:00. Харків, стадіон “Металіст”.

Пряма трансляція на каналі Футбол 1

“Гірники” підходять до зустрічі з доволі принциповим опонентом у гарному гуморі, адже у 20-му турі, який відбувся після вильоту “Шахтаря” з Ліги Європи, команда Паулу Фонсеки виграла у “Чорноморця”. Цей поєдинок виявився доволі складним для лідера, незважаючи на статус аутсайдера у суперника. Що і казати, якщо перемогу оранжево-чорні здобули завдяки пенальті, який призначив суддя на 76-й хвилині.

“Карпати” програли землякам з ФК “Львів”, долю матчу вирішив автогол Аді Мегремича на 35-й хвилині. Найяскравіше у цьому матчі проявили себе фанати “левів”, а не самі гравці (ультрас влаштували пірошоу, потім почали виривати крісла та жбурляти у напрямку поля, а також палили символіку суперника – ред.), тож тепер підопічні іспанського тренера Фабрі Гонсалеса напевно мають величезне бажання проявити себе у грі проти більш грізного опонента. Тим більше, після поразки 1:6 у Львові у першому колі УПЛ.

Перед 21-м туром в активі “Шахтаря” 51 очко, у “Динамо” – 44. “Карпати” йдуть на 9-й позиції з 20-ма заліковими балами.

Додамо, що у цей же час у Києві найближчий конкурент команди Паулу Фонсеки київське “Динамо” прийматиме земляків з “Арсенала”. Матч відбудеться на стадіоні НСК “Олімпійський”.

Джерело: Народна Правда