Прорив до Порошенка у Черкасах: у мережі вказали на важливий нюанс

Ціна "прорахунку" - плювок в обличчя правоохоронним органам, стусани для країні та держави

Прорив до Порошенка у Черкасах: у мережі вказали на важливий нюанс
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Зіткнення в Києві та Черкасах – це виклик не тільки президентові Петру Порошенку і його оточенню, а й міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, а також керівництву Національної поліції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив народний депутат Мустафа Найєм. Нагадаємо, напередодні він разом зі Світланою Заліщук написав заяву про вихід з фракції “БПП”.

Loading...

“Обидва політики прекрасно вміють прораховувати сценарії. Але в цьому випадку явно переоцінили свій вплив і можливості, підставивши і себе, і своїх підлеглих, і державу в цілому”, – пише Найєм в Facebook.

На його думку, Аваков і керівництво Нацполіціі знали про акції Нацкорпуса в Києві і в Черкасах: “Знали, коли прийдуть, куди прийдуть і приблизно скільки людей. Все усе прекрасно знали і розуміли, але не знали, чим це може закінчитися і які будуть наслідки. Були впевнені, що хаос і протест можна контролювати”.

Мустафа Найєм також додав, що Петро Порошенко знав про те, що його друг, партнер і підлеглий Олег Гладковський причетний до схем розкрадань в «Укроборонпромі»:

“Так само як знали про це в ГПУ і СБУ, про що не втомлюється повторювати Юрій Луценко. Знали, хто замішаний, звідки йде контрабанда і скільки осідає в кишенях. Але не думали, що про це напишуть журналісти, і це призведе до протестів. Були впевнені, що дерибан можна контролювати “.

Прорив до Порошенка у Черкасах: у мережі вказали на важливий нюанс

Нагадаємо, 9 березня, активісти “Національного корпусу” разом  з ветеранами війни на сході прийшли на Майдан Незалежності у Києві, де провели акцію протесту через скандал із розкраданням в “Укроборонпромі”, до якого, за даними журналістів, причетне оточення президента Петра Порошенка.

Одночасно з цим в Черкасах сталися серйозні зіткнення під час виступу Петра Порошенка.

Відразу після цього в Національному корпусі заявили про «зникнення» активістів, які намагалися прорватися до Петра Порошенка під час його виступу в Черкасах.

Джерело: Народна Правда