Трамп рішуче зайнявся боротьбою з Росією, у Путіна стривожені

В США боротимуться зі "згубним впливом РФ"

Трамп рішуче зайнявся боротьбою з Росією, у Путіна стривожені
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На сайті Білого дому з’явився проект бюджету США на 2020-й фінансовий рік,  відповідно до якого президент США Дональд Трамп пропонує збільшити витрати Пентагону на 5%,  в тому числі $500 млн пропонується виділити на “боротьбу зі згубним впливом Росії в Європі, Євразії та Центральній Азії”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТСН.

Loading...

Загальний обсяг видатків у проекті бюджету – $4,74 трлн, проти $ 4,5 трлн в 2019 році.

В Білому домі пропонують направити ці кошти на зміцнення безпеки, захист територіальної цінності союзників США, підтримку спроб партнерів США відмовитися  від використання російської військової техніки. Кошти також підуть на те, щоб “усунути слабкі місця в макроекономічному середовищі, які російська держава має намір використовувати в своїх інтересах, – зокрема, енергетична залежність і торгівля”.

Всього Держдепартаменту і Агентству з міжнародного розвитку Трамп пропонує виділити $ 40 млрд, що на 23% менше, ніж прогнозувалося в бюджеті-2019.

Нагадаємо, Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США одноголосно схвалив законопроект, що забороняє вашингтонській адміністрації визнавати Крим російським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...