Україна допоможе США підкорити космос: яскраві кадри випробувань

Firefly Alpha - киснево-гасова ракета

Україна допоможе США підкорити космос: яскраві кадри випробувань
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилося відео вогневого тесту двигуна українсько-американської ракети Firefly Alpha.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, тест двигуна маршового ступеню майбутньої ракети-носія проводили представники приватної космічної компанії Firefly Aerospace.

Loading...

Ліга.net пише, що політ Alpha з трьома такими двигунами запланований на грудень. Очікується, що ракета-носій злетить з майданчика бази ВПС США Ванденберг у Каліфорнії.

ain також пише, що в 2016 році робота ракетної компанії Тома Маркусика Firefly була припинена через брак грошей. У ті дні Firefly витрачала мільйон доларів на тиждень, а Маркусик шукав інвесторів. Зрештою, компанія і її 159 співробітників зазнали краху. Через кілька місяців після заморозки проекту Маркусик все-таки знайшов порятунок – українського  підприємця Макса Полякова. Зараз офіси компанії розташовані в американському Остіні і українському Дніпрі.

Нагадаємо, нещодавно SpaceX Ілона Маска продемонструвала випробування нового ракетного двигуна Raptor, він призначений для корабля Starship.

Кілька днів тому корабель Crew Dragon, розроблений компанією Ілона Маска SpaceX, успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції. Після п’ятигодинного автономного польоту Crew Dragon був виведений з орбіти. В атмосфері Землі на капсулі розкрилися парашути. Crew Dragon здійснив приводнення в Атлантичному океані

Джерело: Народна Правда
загрузка...