Коли людина знову полетить на Місяць: в NASA озвучили важливу дату

Вчені мають намір ґрунтовно вивчити Місяць перед запуском людини на Марс

Коли людина знову полетить на Місяць: в NASA озвучили важливу дату
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У NASA планують висадити людей на Місяць в наступному десятилітті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив глава американського агентства аерокосмічних досліджень Джим Брайденстайн.

Loading...

За його словами, бюджет на 2020 фінансовий рік – один з найсильніших за всю історію агентства – 21 мільярд доларів. Він також додав, що кошти підуть на нові інноваційні технології і системи, які дозволять досліджувати більше місць на поверхні Місяця, ніж будь-коли раніше:

“Починаючи з невеликих комерційних місій ми будемо використовувати нові кораблі, роботів і, в кінцевому підсумку, людей до 2028 року, щоб проводити наукове дослідження всієї місячної поверхні”, – сказав Брайденстайн.

Крім Місяця, вчені продовжать досліджувати Землю і Сонце.

Як відомо, масштабні дослідження Місяця необхідні для здійснення наступного астрономічного стрибка – відправки людини на Марс.

Раніше Джим Брайденстайн повідомляв, що запуск пілотованої експедиції на Марс намічено на середину 2030-х років. За планами, місія пробуде на Червоній планеті два роки. Зараз фахівці працюють над новими технологіями, які дозволять космічній техніці бути більш живучою на поверхні Марса. У 2020 році NASA відправить на Червону планету ще один зонд, він повинен зібрати ще більше інформації про ґрунт і умови проживання.

Тим часом США в недалекому майбутньому повернуться до запусків людини в космос. Наприклад, недавно успішні випробування свого корабля Crew Dragon провела компанія SpaceX. Crew Dragon з манекеном Ріплі успішно зістикувався з МКС 3 березня. 8 березня він успішно приводнився в Атлантичному океані.

Джерело: Народна Правда
загрузка...