Скандал навколо оточення Порошенка: у справі стався несподіваний поворот

Зі справи зникло 87 аркушів

Скандал навколо оточення Порошенка: у справі стався несподіваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив про відсутність в матеріалах кримінального провадження щодо розкрадань в Державному концерні «Укроборонпром» переданих з військової прокуратури 87 аркушів листувань фігурантів справи.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНІАН.

Loading...

“…я досі не отримав відповіді директора НАБУ, де ці матеріали, але я отримав відповідь головного військового прокурора Матіоса, який підтвердив, що ці матеріали направлялись – це 87 аркушів переписки, де згадувались О.В. (ймовірно, колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Володимирович Гладковський – НП), Ігор (ймовірно, син Гладковського – НП)», – зокрема сказав Холодницький.

Керівник САП додав, що для реалізації цих матеріалів потрібно або зареєструвати нове провадження, або приєднати до вже розслідуваного.

«Ні одне, ні друге не було зроблено, досі ми не знаємо, де перебувають ці матеріали і яка їх була подальша доля. Це дуже цікаво», – зазначив Холодницький.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що російська Федеральна служба безпеки тиждень тому блокувала всі відомі українській стороні схеми постачання комплектуючих до оборонно-промислового комплексу.

Джерело: Народна Правда