NASA висадить астронавтів на Місяць: озвучено дати польотів Space Launch System і Orion

На Orion люди побувають на Місяці в рамках другої дослідницької місії

NASA висадить астронавтів на Місяць: озвучено дати польотів Space Launch System і Orion
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Американське космічне агентство NASA переглянуло розклад польотів надважкої ракети Space Launch System і корабля Orion.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, тестовий запуск SLS з кораблем Orion, але без екіпажу на борту, запланований на 2020 рік.

Loading...

У 2022 році NASA має намір запустити астронавтів, які здійснять обліт навколо Місяця. Таким чином, люди наблизяться до супутника Землі вперше за десятки років.

Також повідомляється, що в 2026 році NASA відправить на Місяць посадкову систему, а в 2028 році на супутнику нашої планети знову опиняться астронавти.

Зазначимо, Space Launch System – новітня надважка ракета-носій. Її збільшена версія зможе помістити екіпаж, додаткові сонячні панелі і двигуни. Астронавтів за межі низької навколоземної орбіти доставлятиме пілотований космічний апарат Orion. Як зазначали раніше в агентстві, корабель зможе підтримувати життя 4 членів екіпажу протягом 21 дня.

NASA висадить астронавтів на Місяць: озвучено дати польотів Space Launch System і Orion

Очікується, що саме на Orion люди побувають на Місяці в рамках другої дослідницької місії. Корабель покине стартову площадку, зробить кілька витків навколо Землі, а потім здійснить вихід на перехідну орбіту, по якій і потрапить на Місяць.

SLS розробляється з 2012 року, Orion – c 2007. SLS багато чого успадковує від програми космічних шатлів (їх польоти, нагадаємо, завершилися в 2011 році). Space Launch System отримає два твердопаливних прискорювача, які відрізняються від прискорювачів шатлів додатковим п’ятим паливним сегментом, і центральний киснево-водневий блок з чотирма двигунами. Раніше повідомлялося, що в першому пуску будуть використані двигуни, зняті з шатлів «Атлантіс» і «Ендевор».

Нагадаємо, глава американського агентства аерокосмічних досліджень Джим Брайденстайн повідомив, що NASA, починаючи з невеликих комерційних місій буде використовувати нові кораблі, роботів, щоб в кінцевому рахунку, запустити в 2028 році людину на Місяць.

Масштабні дослідження Місяця необхідні для здійснення наступного астрономічного стрибка — відправлення людини на Марс. Раніше Джим Брайденстайн повідомляв, що запуск пілотованої експедиції на Марс намічений на середину 2030-х років. За планами, місія пробуде на Червоній планеті два роки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...