Бойовики “ДНР” заговорили про “передачу” Криму та Донбасу РФ: цікаві подробиці

Дмитро Тимчук поділився новими даними групи «Інформаційний опір»

Бойовики “ДНР” заговорили про “передачу” Криму та Донбасу РФ: цікаві подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

В окупаційній адміністрації «ДНР» активно циркулюють чутки про те, що в кінці травня — на початку літа між Україною і РФ нібито почнуться прямі переговори про визнання Криму російським і підписання договору про мирне вирішення проблеми Донбасу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, новими даними групи «Інформаційний опір» поділився народний депутат фракції “Народний фронт” Дмитро Тимчук.

За його словами, особливо активно обговорюють чутки представники середньої ланки “державних службовців ДНР”.

Він також додав, що у зв’язку з оголошеним «весняним перемир’ям», кількість обстрілів і збройних провокацій з боку окупантів на Донбасі різко скоротилося.

“В основному обстріл з боку окупантів, що фіксуються на окремих ділянках, носить спорадичний характер і здійснюється із застосуванням автоматичної стрілецької зброї. В основному обстріл фіксувалися в районі Авдіївки, Мар’їнки, Попасної і на Маріупольському напрямку”, – пише він у Facebook.

Тимчук також додав, що передові підрозділи противника були посилені снайперами і розрахунками протитанкового ракетного комплексу.

Як повідомлялося раніше, голова Державної думи В’ячеслав Володін виступив із цинічною заявою. Перебуваючи в Криму, він заявив, що Україна повинна виплатити Російській  Федерації компенсацію «за 25-річну анексію півострова».

Напередодні Бюро з питань демократії, прав людини і праці Держдепартаменту США опублікувало велику доповідь про порушення в Криму, який зараз знаходиться під контролем Кремля. У Державному департаменті прийшли до висновку, що на території анексованого Криму викрадають, залякують і катують людей, обмежена свобода самовираження, ЗМІ, мирних зібрань та релігії.

Джерело: Народна Правда