Навіщо Путін захопив Крим: з’явилося цікаве пояснення

Путін згорнув всю внутрішню політику на користь зовнішньополітичних авантюр, вважає Навальний

Навіщо Путін захопив Крим: з’явилося цікаве пояснення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ціна анексії Росією українського Криму – це щорічне падіння реальних доходів росіян, починаючи з 2014 року.

Таку думку висловив російський опозиціонер Олексій Навальний, повідомлює НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Голос Америки.

Loading...

За його словами, президент Росії Володимир Путін заради зміцнення особистої влади пожертвував інтересами величезної кількості людей.

“Підсумки п’ятиріччя можна прочитати в звітах Мінекономрозвитку Росії: реальні наявні доходи населення падають шостий рік поспіль. Ось, власне кажучи, це і є те, що зробив Путін: на якийсь термін він зміцнив рейтинг своєї особистої влади, але країна заплатила за це досить високу плату, заплатила внаслідок того, що він повністю згорнув всю внутрішню політику на користь зовнішньополітичних авантюр, які як почалися в 2014 році, так і не закінчуються до сих пір”, – зазначив опозиціонер.

Навальний додав, що на росТБ у 80 відсотках випадків обговорюють Україну, а у 20 відсотках – Америку, Росія ж нікого не цікавить.

“Тобто, російська влада і особисто Путін займаються всім, чим завгодно, за винятком, власне кажучи, Російської Федерації. І плата за це саме така: у нас тут просто все зруйнувалося і розвалилося остаточно, але зате значна частина населення країни дико збуджена з приводу зовнішньої політики і знаходиться в цих зовнішньополітичних галюцинаціях”, – резюмував Навальний.

А тим часом голова Державної думи В’ячеслав Володін виступив із цинічною заявою. Перебуваючи в Криму, він заявив, що Україна повинна виплатити Російській Федерації компенсацію “за 25-річну анексію півострова”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...