Придбайте звичайний будильник: лікарі назвали несподівану небезпеку смартфона

Бажання перевіряти коментарі і нові пости в соціальних мережах відразу після пробудження говорить про серйозну залежність

Придбайте звичайний будильник: лікарі назвали несподівану небезпеку смартфона
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Швидке перемикання людини після сну на уважне вивчення новинної стрічки у смартфоні сприяє стресу в організмі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробила психіатр і доктор медицини Ніколь Бендерс-Хаді.

“Велика кількість інформації, яку обробляє мозок до того, як ви прокинулися, може знижувати здатність вибудовувати пріоритети протягом дня”, – цитує психіатра видання “The Challenger”.

Більше того, коли перегляд смартфона не вилазячи з ліжка стає звичкою, людина не встигає зробити все заплановане на день. Трістан Харріс (колишній фахівець з дизайн-етики в Google і співзасновник Center for human technology) передбачає, що починаючи день з гаджета, ми згадуємо про завдання, які не зробили вчора, що робить людину ще менш продуктивною.

Окремо варто додати, що бажання перевіряти коментарі і нові пости в соціальних мережах відразу після пробудження вже говорить про серйозну залежність.

Експерти радять проводити першу годину ранку без компанії смартфона, так людина стане більш сконцентрованою і спокійною. Для цього варто придбати звичайний будильник і вставати за його дзвінком, а не з мелодією смартфону. Гаджет можна відкласти подалі від ліжка.

Нагадаємо, фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я спільно з представниками Міжнародного союзу електрозв’язку розробили звуковий стандарт, який повинен зробити смартфони безпечними. Медики стурбовані тим, що люди по всьому світу ризикують втратити слух через звичку слухати музику за допомогою своїх гаджетів.

У США розробили спеціальний додаток для смартфонів, який розпізнає ВІЛ-інфекцію.

Джерело: Народна Правда