Росія підготувала Україні нахабну вимогу щодо Криму

Крим було передано до складу Української РСР в 1954 році за ініціативою першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова

Росія підготувала Україні нахабну вимогу щодо Криму
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Голова Державної думи РФ В’ячеслав Володін виступив із цинічною заявою. Перебуваючи в Криму, він заявив, що Україна повинна виплатити Російській Федерації компенсацію “за 25-річну анексію півострова”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, зараз в РФ святкують анексію Криму, яку пропагандистські ЗМІ і кремлівські чиновники називають “Кримською весною”.

Loading...

Виступаючи на спільному засіданні Ради Думи і Державної ради Криму в Сімферополі, Володін назвав період перебування Криму в складі України анексією.

У зверненні Володіна звучали такі звороти: “страшний період, коли Україна фактично обійшлася з Кримом дуже і дуже непорядно”, “зруйновано економіку Криму та Севастополя – фактично анексія”.

“Давайте ми доручимо нашим профільним комітетам спільно з профільними комітетами Держради Криму вивчити це питання, проаналізувати, прорахувати, скільки втратила економіка Криму за рахунок тієї руйнівної політики України, яка тут насаджувалася, скільки втратив народ, які права були порушені. І через наші парламентські структури європейські ми з вами візьмемо і зобов’яжемо Україну компенсувати це», – заявив Володін.

Нагадаємо, напередодні Бюро з питань демократії, прав людини і праці Держдепартаменту США опублікувало велику доповідь про порушення в Криму, який зараз знаходиться під контролем Кремля. У Державному департаменті дійшли  висновку, що на території анексованого Криму викрадають, залякують і катують людей, обмежено свободу самовираження, ЗМІ, мирних зібрань та релігії.

Напередодні в Криму голосно зганьбився голова Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...