Теракт у Новій Зеландії: вбивця залишив погрози Україні

Через згадування терористами України, на сьогоднішньому джума-намазі прихожани були надзвичайно стурбовані

Теракт у Новій Зеландії: вбивця залишив погрози Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У “маніфесті” 28-річного терориста Брентона Тарранта, що вбив 49 мусульман в мечеті в Новій Зеландії, згадується Україна, і відповідно загрози адресовані, в тому числі, і мусульманам України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у Facebook, який написав муфтій Духовного управління мусульман України “Умма” шейх Саід Ісмагілов.

Loading...

Теракт у Новій Зеландії: вбивця залишив погрози Україні

“You will find no reprieve, not in Iceland, not in Poland, not in New Zealand, not in Argentina, not in Ukraine” / “Ви не знайдете спокою ні в Ісландії, ні в Польщі, ні в Новій Зеландії, ні в Аргентині, ні в Україні”, – написав терорист.

За словами Ісмагілова, через згадування терористами України, на сьогоднішньому джума-намазі прихожани були надзвичайно стурбовані, а дехто взагалі не прийшов на молитву, очікуючи, що теракт може повторитись і в Україні.

“Перед молитвою до мене підходили чоловіки, та питали чи є в нас якісь заходи безпеки, чи викликали ми поліцію або Національну гвардію для охорони мечеті, чи є напоготові джгути та медикаменти, та що робити, як раптом почнуть нас вбивати? Сьогоднішні події та погрози були настільки неочікуваними, що ми, навіть, не встигли продумати заходи безпеки”, – написав муфтій.

Теракт у Новій Зеландії: вбивця залишив погрози Україні

Нагадаємо, що  у Росії поспішили вдатися до основного прийому пропаганди – перекручування фактів. Так, отаман “Верного казачества” у Росії Олексій Селіванов заявив, що Брентон Таррант може бути пов’язаний із українськими націоналістами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...