Теракт у Новій Зеландії: журналіст вказав на “російський слід”

Вбивство українців на Донбасі та вбивство відвідувачів мечетей у Новій Зеландії відбулися під одним й тим самим символом

Теракт у Новій Зеландії: журналіст вказав на “російський слід”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стрілець, який вбив десятки людей в мечетях міста Крайстчерч в Новій Зеландії, користувався тією ж символікою, що й російські найманці з ДШРГ “Русич”, які відзначилися особливою жорстокістю у війні на Донбасі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав український журналіст Денис Казанський.

Loading...

“Божевільний нацист, який убив десятки людей в Новій Зеландії, користувався тією ж символікою, що і божевільні російські нацисти з ДШРГ “Русич” Мильчакова, які вбивали українців в Україні. Щоправда, останні в Росії називаються “антифашистами”, – написав журналіст, додавши відповідні фото.

Зазначимо, на ріжках автомата 28-річний терорист Брентон Таррант написав «ключові моменти становлення європейської цивілізації», серед яких була російсько-турецька війна, та намалював різні символи, серед яких “чорне сонце”, яке використане на емблемі ДШРГ “Русич”. Найманці з цього батальйону відрізнялися особливою кровожерливістю під час своєї участі у війні на Донбасі.

Примітно, що у Росії поспішили вдатися до основного прийому пропаганди – перекручування фактів. Так, отаман “Верного казачества” у Росії Олексій Селіванов заявив, що Брентон Таррант може бути пов’язаний із українськими націоналістами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...