Томос: екс-депутат Ради поїхала скаржитися в Росію

Бондаренко продовжує методично поливати Україну брудом на росТБ

Томос: екс-депутат Ради поїхала скаржитися в Росію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко на пропагандистському каналі “Россия1” у програмі “Вечір з Володимиром Соловйовим” відзначилася черговими наклепницькими заявами про Україну.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Зокрема Бондаренко розмірковувала про те, як в Україні “тиснуть віру православну”.

“Коли роблять насильницьким шляхом якусь державну ручну церкву, документи якої ще й від суспільства приховують … більша частина українців, вони ж адекватні, вони не будуть цього підтримувати”, – проголосила вже звичну маячню Бондаренко.

У відповідь ведучій, Володимир Соловйов, істерично почав вигукувати “корумпували Константинопільського антихриста, пообіцявши йому нерухомість”, та інші нісенітниці, виглядаючи при цьому неадекватно. Бондаренко довелося перекрикувати його, щоб продовжити говорити.

Торкнулася екс-нардеп й окупованого Криму, назвавши його “позором України”.

“В Криму зараз діє нарівні три мови – російський, український та кримсько-татарський”, – намалювала безхмарну картинку Бондаренко, “тактично” промовчавши про чисельні порушення прав людини у Криму.

https://www.youtube.com/watch?v=p8zFw5gzkwI

Нагадаємо, раніше Олена Бондаренко на пропагандистському каналі “Россия1” у програмі “60 минут” відзначилася черговою огидною заявою про Україну та її армію.

Джерело: Народна Правда