Аварія на «Союзі»: астронавти з другої спроби дісталися до МКС

Раніше Овчінін і Хейг не змогли дістатися на МКС на "Союзі МС-10"

Аварія на «Союзі»: астронавти з другої спроби дісталися до МКС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З Байконура запустили космічний корабель “Союз МС-12”, до екіпажу якого входять учасники об’єднаної експедиції Олексій Овчінін (“Роскосмос”), Нік Хейг (NASA) і Христина Кох ( NASA) – раніше Овчінін і Хейг не змогли дістатися на МКС на “Союзі МС-10”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за  повідомленням “Роскосмосу” ракета-носій “Союз-ФГ”, яка вивела на орбіту корабель “Союз МС-12”, стартувала 14 березня о 21:14 (час київський).

Космічний корабель штатно відокремився від третього ступеню ракети-носія на заданій навколоземній орбіті і продовжив автономний політ до Міжнародної космічної станції.

Вже відомо, що екіпаж перейшов на борт МКС, з космонавтами все в порядку. Стикування корабля зі станцією пройшло в автоматичному режимі.

Овчінін Хейг і Кох складуть компанію Олегу Кононенку, Енн Макклейн і Давиду Сен-Жаку.

Як відомо, 11 жовтня під час виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля «Союз МС-10» сталася нештатна ситуація — спрацювала система аварійного порятунку. Корабель здійснив посадку в Казахстані по трасі польоту. На щастя, екіпаж — Олексій Овчінін (Роскосмос) і Нік Хейг (NASA) — вижили

«Роскосмос» публікував унікальне відео аварії, яка сталася 11 жовтня під час виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля «Союз МС-10» — бортові камери були встановлені безпосередньо на ракеті.

Раніше повідомлялося, що Американське космічне агентство NASA переглянуло розклад польотів надважкої ракети Space Launch System і корабля Orion.

Джерело: Народна Правда