Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався несподіваний поворот

Обвинувачені можуть оскаржити рішення суду

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався несподіваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Обвинувачені у справі смертельного ДТП на вулиці Сумській в центрі Харкова Олена Зайцева і Геннадій Дронов, які отримали по 10 років тюремного ув’язнення, можуть оскаржити рішення суду.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ГолосUA, про це заявив адвокат Вадим Володарський.

“Будь-який вирок, винесений судом першої інстанції з процесуальних міркувань, безумовно, оскаржується. В даному випадку адвокатами обох засуджених буде подана апеляційна скарга. Втрачати їм нічого, так як в обох випадках призначено максимальне покарання. Було б дивно, якби таку апеляцію не було подано. Інше питання, яким будуть результати цієї апеляції”, – зазначив юрист.

Він також вказав на те, що формулювання обвинувачення і обвинувального вироку, коли при зіткненні на перехресті були засуджені обидва водії, є дивною ситуацією.

“В даному випадку можливі два варіанти. Або Зайцева виїхала на перехрестя на сигнал світлофора, який тільки що переключився, в цьому випадку вона мала право продовжувати рух, спираючись на пункт 8.11 ППД, який це дозволяє. Дронов повинен був надати їй можливість завершити проїзд перехрестя. Якщо Зайцева виїжджала на червоний сигнал світлофора, то Дронов мав повне право перебувати на перехресті”, – розвинув свою думку Володарський.

За словами адвоката, яким чином звинувачення сформульоване так, що винні обидва водії, з юридичної точки зору незрозуміло.

Нагадаємо, захист жертв ДТП на вулиці Сумській в Харкові і адвокат Геннадія Дронова будуть домагатися притягнення до відповідальності експертів з Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Джерело: Народна Правда