Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці

У Держдепартаменті США вже відповіли Луценко

Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У мережі жваво обговорюють одкровення генпрокурора Юрія Луценка, який заявив, що посол США в Україні при першій зустрічі з ним після вступу на посаду передав список осіб, проти яких не слід починати розслідування.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова Луценка, сказані в інтерв’ю авторитетному американському ЗМІ HillTV.

Камк пояснив Луценко, після вступу на посаду генпрокурора в 2016 році у нього відбулася зустріч з американським послом Марі Йованович. “На жаль, з першої зустрічі з послом США в Києві [Йованович] дала мені список людей, яких ми не маємо притягати до відповідальності, – сказав Луценко в інтерв’ю.

Луценко також розповів, яким був його відповідь: “Моя відповідь – неприпустимо. Ніхто в цій країні, ані наш президент, ані наш парламент, ані наш посол не перешкодять мені розслідувати, чи має місце злочин.

У Держдепартаменті США вже назвали ці слова українського генпрокурора “відвертою вигадкою”.

На новину про одкровення Юрія Луценка вже відреагував у Facebook колишній заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе. У коментарях до його публікації миттєво зібралося безліч записів. Переважна кількість коментаторів вражені словами генпрокурора, не вірять їм, і дивуються, як таке міг придумати і розповісти високопоставлений чиновник.

Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці Луценко виступив із гучною заявою щодо США, його звинуватили в брехні: подробиці

Нагадаємо, Юрій Луценко зробив гучну заяву щодо Майдану, але його звинуватили в маніпулюванні фактами.

Джерело: Народна Правда