До України йдуть морози, а дата справжньої весни вже відома – синоптик

Леонід Горбань дав прогноз погоди на кінець березня і на квітень

До України йдуть морози, а дата справжньої весни вже відома – синоптик
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До України після похолодання повернулося тепло. Як довго воно протримається, чи будуть ще морози і який місяць порадує справжньою весняною погодою, НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів народний синоптик Леонід Горбань.

Loading...

Тепло довгим не буде

Сьогоднішнє тепло надовго не затримається. Як ми говорили раніше, в березні прогнозувалися дві хвилі похолодання. Ось була перша хвиля, чітко прорахована. Якщо вона виправдалася (і прогноз збувся, – НП), тоді й друга хвиля прийде точно за розкладом.

Друга хвиля холоду

Друга хвиля, згідно з розрахунками, накриє нас із 21 по 24 березня. Там знову повертаються нічні морози, але це, звичайно, не стосується півдня. А ось на півночі, якщо ми говоримо про Луганську, Харківську, Сумську, Чернігівську області, то там буде доходити до 3-4 градусів морозу.

Нічні морози припиняться тільки після 25-26 березня. Але навіть після цього такої температури, як сьогодні (у понеділок, 18 березня, – НП), 15-17 градусів тепла, не буде. Там прораховується всього +11-13 градусів, можливо, дотягне до +14, але навряд чи. Вся справа в тому, що на 28-29 числа передбачаються опади, а вони теж знижують температуру. Ось така кінцівка березня.

У квітні – прохолода та дощі

У квітні перша семиденка теж буде прохолодною. І тільки після 7 квітня температура різко йде на 15-18 градусів тепла (на справжнє весняне тепло), навіть до +19 доходитиме. І тільки вже перед самим Великоднем (цього року – 28 квітня, – НП) буде похолодання, як зазвичай.

Читайте також: Весна цього року дуже цікава, а влітку буде холод – синоптик

З квітня місяця перша хвиля похолодання – це кінцівка березня до 7 квітня, потім наступна семиденка добряче піднімає температуру. Опади передбачаються 2-3 квітня, 7-9 і з 23 по 26 квітня.

Марина Євтушок

Джерело: Народна Правда