Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна

Путін підписав указ про преміювання за успіхи на освітніх олімпіадах

Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Путін пообіцяв роздати гроші переможцям освітніх олімпіад, але в мережі йому вказали на головне.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter кремлівського журналіста Дмитра Смирнова.

Loading...

«Переможцям міжнародних олімпіад премії за золоту медаль у розмірі 1 млн. рублів, за срібну медаль – 500 тисяч, за бронзову медаль – 400 тис»: Путін підписав указ про преміювання за успіхи на освітніх олімпіадах. Хто переживав, що тільки спортсменів у нас нагороджують?», – написав журналіст у коментарі до новини про путінську показуху.

Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна

Між тим в коментарях користувачів оптимізм від даної новини непомітно:

«З 27 лютого Російський Науковий Фонд заморозив всі виплати за грантами на прикладні дослідження… Так що від мертвого осла вуха всі отримають»

«Премія обдарованим дітям в країні, де чиновник Сєчін або Міллер таку суму “заробляє” за 15 хвилин… ага»

«Радий за наших переможців олімпіад, тепер отримавши мільйон рублів вони зможуть звалити з цієї країни під назвою «непорозуміння» і нормально влаштувати своє життя у США, наприклад!».

Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна Росіян обурила чергова цинічна показуха Путіна

Нагадаємо, в мережі продовжують висміювати візит президента Росії Володимира Путіна до Криму, де він брав участь в урочистих заходах з нагоди «Кримської весни» — п’ятої річниці анексії українського півострова. На цей раз у поле зору користувачів мережі потрапив зовнішній вигляд Путіна.

Раніше український політолог Олексій Голобуцький звернув увагу на незграбну позу Володимира Путіна, лідер Кремля стояв незвичайним чином, ніби ось-ось зробить крок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...