До України йдуть сніг і морози – синоптик про те, коли все ж почнеться весна

Народний синоптик про те, чи буде в березні справжня весна

До України йдуть сніг і морози – синоптик про те, коли все ж почнеться весна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чого чекати від погоди найближчими тижнями, коли в Україні може піти сніг і чи буде в березні справжнє весняне тепло, НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів народний синоптик Володимир Деркач.

Loading...

Майже весна

Остання декада (10 днів, – НП) березня не принесе бажаного тепла. Справжня весна має прийти аж у самому кінці місяця. Але і те потепління не буде надто тривалим і остаточним, бо квітень теж іще буде з вибриками холодів і холодних опадів. Тому, наприклад, городникам ще не варто розраховувати на садіння чогось в ґрунт, адже ще можливі заморозки.

Читайте також: Весна цього року дуже цікава, а влітку буде холод – синоптик про те, коли прийде тепло

Чекаємо на дощ і сніг

Щодо дощу чи навіть снігу, то це цілком можливо, адже нічні температури поки доволі прохолодні, подекуди навіть морозні. Не скажу, що можливий чистий сніг, а от дощ із переходом до снігу цілком реальний, адже буде ще одне невелике похолодання. Загалом очікується середній рівень опадів.

Холод чергується з теплом

Загалом тепло буде заходити поступово, тобто не буде такого, що стало тепло – і все. Погода чергуватиметься хвилями: трошки холодніше, а потім трошки тепліше, приблизно декада через декаду. Тож якщо нинішня декада прохолодніша, то наступна буде теплішою.

Справжнє денне й нічне тепло прийде, як я згадував, наприкінці березня. Після нинішнього періоду прохолоди можна сподіватися на +15 градусів вдень та +3-5 градусів тепла вночі. Але і це ще не остаточно, воно не вкоріниться, тому майте на увазі, що квітень буде досить таки прохолодний. Не забуваймо, що й нічні заморозки інколи так само можливі.

Марина Євтушок

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...