В СБУ пояснили перехід колишнього співробітника Василя Прозорова на бік Росії зловживанням спиртним.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-центр СБУ у Facebook.
У службі в черговий раз нагадали, що Прозорова звільнили. За їхніми словами, російські пропагандисти для своїх цілей традиційно обирають саме “зрадників, яких всі зневажають”.
“Показово, що Василь Прозоров був звільнений з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України через службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера. Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ “гідних” покупців. Але ця потвора має пам’ятати долю Іуди. Справа лише часу”, – йдеться в повідомленні.
Відзначимо, що в Росії знову повернулися до теми збитого в 2014 році малазійського Boeing рейсу МН17. Прозоров на камери російських пропагандистів запевняє, що вся вина в трагедії лежить на Україні.
Також в СБУ показали співробітників, які продалися Путіну.