Росія готова перекинути до окупованого Криму ядерну зброю: тривожні дані

Представник ГУР МО України проінформував про формування Росією ракетної бригади, яка матиме на озброєнні ракетні комплекси “Іскандер”

Росія готова перекинути до окупованого Криму ядерну зброю: тривожні дані
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Воєнна розвідка України зафіксувала підготовку до переміщення російських ядерних боєприпасів на територію окупованого Криму.

Про тренування ядерних сил Росії представник ГУР МО України повідомив в ефірі передачі “Донбас. Реалії”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За словами Вадима Скібіцького, у ГУР МО України цього року вже фіксували проведення навчань у підрозділах, які залучаються до транспортування ядерних боєприпасів з території РФ на територію окупованого Криму. Ці питання входять до завдань 12 головного управління МО РФ, яке спільно з іншими підрозділами кримського окупаційного угруповання відпрацьовує переміщення ядерних боєприпасів на півострів та здійснює їх підготовку до бойового застосування.

Окрім того, представник ГУР МО України проінформував про формування Росією на території Південного військового округу ще однієї ракетної бригади, яка матиме на озброєнні ракетні комплекси “Іскандер” та нові крилаті ракети збільшеного радіуса дії, які можуть бути оснащені ядерною бойовою частиною.

Нагадаємо, що російські окупанти у Криму проводять масштабні військові навчання за участі понад 1,5 тисяч десантників. Вони залучили до навчань понад 300 одиниць бойової техніки, в тому числі літаки військово-транспортної авіації, вертольоти армійської авіації та великі десантні кораблі Чорноморського флоту РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...