Росія передумала направляти своїх спостерігачів на вибори в Україні

РФ всіма силами намагається поставити під сумнів легітимність результатів українських виборів

Росія передумала направляти своїх спостерігачів на вибори в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Росії заявили про відмову від направлення спостерігачів на вибори президента України через незгоду Києва акредитувати росіян в рамках місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у коментарі МЗС РФ.

Loading...

“Днями стало відомо, що ЦВК України ухвалила нелегітимне рішення – відмовила БДІПЛ ОБСЄ в акредитації 24 громадян Росії у складі місії Бюро зі спостереження за президентськими виборами в країні. У лютому БДІПЛ вже отримував аналогічну відмову щодо двох росіянок, які прямували в Україну в якості довгострокових спостерігачів місії. Зараз “виправданням” таких дій стали нові законодавчі поправки, які Верховна Рада поспіхом ухвалила в лютому, коли місія БДІПЛ вже перебувала в стадії розгортання в Україні”, йдеться у коментарі.

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

У відомстві додали, що за таких умов, “РФ змушена відмовитися від направлення спостерігачів в Україну, щоб не піддавати їх там загрозі явного переслідування”.

Нагадаємо, раніше стало відомо про черговий факт змушення бойовиками бюджетників з окупованих територій Донбасу до участі у “протестних акціях” у день виборів президента України – 31 березня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...