Розкрадання в Укроборонпромі: екс-міністру оголосили про підозру

Ці особи переховуються від органу досудового розслідування

Розкрадання в Укроборонпромі: екс-міністру оголосили про підозру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-міністру оборони Дмитру Саламатіну оголосили про підозру у справі про розкрадання в “Укроборонпромі”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у  Facebook прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган.

Loading...

Розкрадання в Укроборонпромі: екс-міністру оголосили про підозру

“Повідомлено про підозру колишнім керівникам ДК “Укрспецекспорт”, які упродовж 2010-2012 років, шляхом зловживання своїм службовим становищем, через укладання угоди про співробітництво з іноземною компанією, зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах, з метою винятково забезпечення документального оформлення фіктивних господарських відносин та протиправного перерахування грошових коштів без виконання будь-яких робіт та надання послуг ДК “Укрспецекспорт” по зовнішньоекономічних контрактах, заволоділи грошовими коштами на суму 23 870 458 дол. США”, – йдеться в тексті повідомлення.

Вона зазначила: з огляду на те, що ці особи переховуються від органу досудового розслідування, їх оголошено в розшук, при цьому, за постановами інших органів досудового розслідування, підозрювані також перебувають у розшуку за вчинення корисливих злочинів.

“У період реалізації злочинного плану із заволодіння вказаними грошовими коштами один з підозрюваних, колишній керівник ДК “Укрспецекспорт”, був призначений на посаду керівника ДК “Укроборонпром”, а надалі – міністром оборони України”, – уточнила прес-секретар.

Довідково, у період з 2010 по 2011 рр. “Укрспецекспорт” очолював Дмитро Саламатін. У 2011 році він був призначений гендиректором “Укроборонпрому”, а у 2012 році – міністром оборони України.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів деталі розслідування правоохоронними органами справ про розкрадання в “Укроборонпромі”, до якого причетне оточення президента Петра Порошенка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...