Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався новий поворот

Олена Зайцева змінила адвоката і оскаржила вирок суду

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався новий поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Засуджена вироком Київського районного суду міста Харкова до 10 років позбавлення волі винуватиця смертельної ДТП у Харкові Олена Зайцева оскаржила вирок суду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання UA: Харків на власній сторінці у Facebook.

26 березня Олена Зайцева та її захисник Юлія Плетньова подали апеляційну скаргу на вирок Київського районного суду Харкова. За словами керівника апарату Київського райсуду Наталії Бардіної, тепер цю скаргу мають передати до Апеляційного суду Харкова.

Адвокат Зайцевої Юлія Плетньова підтвердила, що з сьогоднішнього дня вона представляє інтереси Олени Зайцевої. Апеляційну скаргу захисниця поки не коментує. Раніше інтереси Олени Зайцевої в суді представляли адвокати Юлія Козир, Євген Мельниченко та Максим Стець.

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався новий поворот

Вирок у справі про аварію на Сумській Київський райсуд Харкова виніс 26 лютого. Обох обвинувачених Геннадія Дронова і Олену Зайцеву засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки.

22 березня  через адвоката Сергія Перепелицю апеляційну скаргу на вирок суду подав Геннадій Дронов.

Про нового адвоката Олени Зайцевої – Юлії Плетньову – відомо, що вона є адвокаткою міського голови Харкова Геннадія Кернеса, і доводиться донькою екс-судді Апеляційного суду Плетньова, який відпустив Енгібаряна (Тиграна Енгібаряна – винуватця ще однієї скандальної ДТП в Харкові).

Нагадаємо, захист жертв ДТП на вулиці Сумській в Харкові і адвокат Геннадія Дронова будуть домагатися притягнення до відповідальності експертів з Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Джерело: Народна Правда