В Україні можуть змінити порядок виплати субсидій: до чого готуватися

Порядок виплати субсидій отримувачам допомоги, які допустили заборгованість за комунальні послуги, можуть змінити

В Україні можуть змінити порядок виплати субсидій: до чого готуватися
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерство соціальної політики України пропонує дозволити субсидіантам, які мають прострочення з оплати за комунальні послуги при отриманні монетизованої субсидії, після погашення відповідних боргів, переводити отримання субсидії в безготівкову форму. З цією метою Кабмін пропонуватиме внести зміни до відповідних нормативних актів.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву на брифінгу для журналістів зробив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, це дасть змогу отримувачам субсидії, які допустили заборгованість з оплати за комунальні послуги, отримувати допомогу від держави.

«За нинішнім законодавством, якщо людина має заборгованість більше одного місяця на суму понад 340 грн, ми не призначаємо субсидію на наступний період, поки вона цей борг не погасить. Після того, як людина погасить такий борг, її може бути призначено субсидію, але я думаю, що ми внесемо зміни, й той, хто допускав прострочення з оплати, маючи на руках гроші, які їм виплатили, буде протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі. А потім, якщо все буде нормально, вони знову можуть перейти на варіант із готівкою», – сказав він.

Нагадаємо,  в березні в Україні стартувала масштабна монетизація субсидій. Субсидіанти повинні самостійно розрахуватися за лютневі комунальні платежі. Гроші, які залишаться після оплати комуналки, домогосподарство може використовувати на власні потреби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...