Вбивство Гандзюк: у справі з’явилися нові гучні факти

Павловський тісно контактував із херсонськими правоохоронцями

Вбивство Гандзюк: у справі з’явилися нові гучні факти
Автор Желізняк Олександр в Новини

З’явилася інформація, що підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк Ігор Павловський часто мав телефонні розмови із херсонськими правоохоронцями, як у день замаху на активістку так і в інші важливі для розслідування дні.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це стало відомо з фільму-розслідування Слідства.Інфо “Гандзюк: системне вбивство”.

За даними журналістів, вони з власних джерел отримали інформацію про телефонні контакти Ігоря Павловського за півроку до його затримання.

“У день нападу, вранці 31 липня, Павловський телефонував голові Чаплинського міжрайвідділу СБУ Антону Запорожцю. Його особа цікава тим, що цей чоловік живе в будинку, де мешкала Катерина. Чому саме йому дзвонив Ігор Павловський після того, як активістку облили кислотою, співробітник СБУ відмовився говорити журналістам”, – розповіли розслідувачі.

Зазначається, що чимало правоохоронців, з якими контактував Павловський, пов’язані з Олешками, де в травні 2018-го сталася масштабна лісова пожежа.

У фільмі наводяться дані, що від дня нападу на активістку та протягом літа й осені 2018 року Павловський майже 30 разів спілкувався ще з одним співробітником спецслужби — очільником міжрайвідділу СБУ в Олешківському районі Борисом Плахутою.

“Наступного дня після нападу на Гандзюк, 1 серпня, Павловський мав три телефонні розмови з тодішнім начальником Новокаховської поліції Сергієм Сидоренком. Саме цьому відділу підпорядковується Олешківська поліція”, – повідомили журналісти.

При цьому обидва чоловіки не побажали прокоментувати ці факти.

Крім того, понад 160 разів протягом півроку Павловський зідзвонювався з керівником Новокаховської прокуратури Олександром Королем, який очолює місцеву прокуратуру, що вела справу про підпал лісу. Він передавав провадження Генпрокуратурі, коли напад на Гандзюк пов’язали з вирубуванням насаджень. Згодом справу про підпал лісу ГПУ долучили до матеріалів про вбивство активістки.

Олександр Король підтвердив журналістам, що спілкувався з Павловським.

“Він же помічник депутата був, звернення постійно писали. Так що приходилося спілкуватися. Я по справі Каті Гандзюк взагалі з ним не спілкувався”, — сказав він.

Ще майже 80 разів упродовж літа 2018-го року Павловський розмовляв із заступником прокурора Херсонської обласної прокуратури Костянтином Шабуняєвим. За словами чиновника, вони спілкувалися лише по роботі.

“Тут були звернення народного депутата Паламарчука й він приходив до мене на прийом, можна перевірити в книзі звернень громадян. Приходив у приймальні та неприймальні дні зі зверненнями”, — розповів заступник прокурора.

Однак, розслідувачам стало відомо, що Павловський і Шабуняєв спілкувалися і в позаробочий час — увечері або у вихідні дні.

Водночас народний депутат Микола Паламарчук наголосив, що Павловський не міг звертатися до правоохоронців, бо не має таких повноважень.

Своєю чергою у поліції та Службі безпеки Херсонської області повідомили, що не отримували жодного запиту від Павловського протягом 2018 року. У прокуратурі не змогли надати такої інформації.

Нагадаємо, активіст ініціативи “Хто замовив Катерину Гандзюк?” Роман Сініцин заявив, що напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк замовила не одна особа, а винагорода за нього була більшою за 5 тисяч доларів, про які говорили виконавці.

Джерело: Народна Правда