Ядерна зброя та війна в Маріуполі: відомий росіянин розповів, що буде робити Путін

За словами Андрія Піонтковського, Кремль швидше може вибрати для ядерного удару одну з країн Балтики, ніж Україну

Ядерна зброя та війна в Маріуполі: відомий росіянин розповів, що буде робити Путін
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент РФ Володимир Путін в 2019 році свідомо шукатиме шляхів зіткнення з НАТО і можливості застосування ядерної зброї, однак швидше за все вибере для вторгнення і своєї агресії нові міста і країни.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.

За словами публіциста, в разі повномасштабної війни Росії проти України Захід надасть Україні серйозну політичну підтримку, однак питання вступу України до ЄС і НАТО не на часі.

“Питання формальні – вступ до НАТО, ЄС – будуть вирішуватися, але після падіння путінського режиму та подальшого переформатування Російської Федерації. Серйозна криза у відносинах між Росією та Заходом неминуча вже в 2019 році, тому що Москва свідомо йде на загострення, авантюрно підвищуючи ставки в глобальному протистоянні”, – зазначає Піонтковський.

Як пояснив експерт, Путін для нового вторгнення і агресії швидше за все вибере інші міста і країни, ніж Україна.

“Путін шукає зараз прямого військового зіткнення з НАТО, сподіваючись виграти його раз і назавжди шляхом ядерного шантажу та прямого використання ядерної зброї. Захід, за кремлівським розрахунками, здригнеться та відступить. В мене чомусь таке відчуття, що за своєю загибеллю Кремль полізе швидше в Нарву (в Естонії – НП), ніж у Маріуполь”, – пояснив  Піонтковський.

Повний текст  інтерв’ю російського політолога і публіциста Андрія Піонтковського НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: За своєю загибеллю Кремль полізе не до України, а в інше місце – Андрій Піонтковський.

Джерело: Народна Правда