Загибель путінських військових за кордоном: з’явилися важливі фото

Російські офіцери, очевидно, були захоплені зненацька, коли озброєні терористи відкрили стрілянину по їх машині

Загибель путінських військових за кордоном: з’явилися важливі фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У мережі з’явилися важливі фото стосовно трьох російських військових, які загинули в Сирії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Нову газету».

Військові загинули 22 лютого, в результаті обстрілу.

Про те, що з російськими військовослужбовцями в Сирії сталася біда, видання дізналося в той же день — у п’ятницю, 22 лютого.

«Російський позашляховик УАЗ з номерним знаком 928159 потрапив в засідку в пустельному районі провінції Дейр-ез-Зор, — говорилося в повідомленні, яке «Нова» отримала від джерела, що воює на боці російських і сирійських збройних сил. — У машині знаходилися три російських офіцера і сирійський полковник, християнин з Кусейра по імені Монзер Луїс. Він був перекладачем».

Відомо, що в провінції Дейр-ез-Зор продовжують існувати «кишені» ІДІЛ, жертвами якої і могли стати потрапивші в засідку військові.

«Засідка сталася в 40 кілометрах від населеного пункту Аль-Маядін. Позашляховик був виявлений сильно обстріляним, зі слідами крові на передньому і задньому сидіннях. В десяти метрах від машини на піску — дві величезні калюжі крові. Поруч з ними деталі військового спорядження двох офіцерів. Кількість крові дозволяє судити про те, що двоє пасажирів УАЗу загинули на місці. Їх тіла нападники, мабуть, забрали разом з двома вцілілими».

Два пасажира на передньому сидінні — майор і сирійський перекладач — загинули на місці. Два пасажира на задньому сидінні, за даними джерел, померли кількома годинами пізніше.

Російські офіцери, очевидно, були захоплені зненацька, коли відкрили стрілянину по їх машині. УАЗ був просто зім’ятий шквальним вогнем. У людей, що знаходилися в машині, не було навіть секундної можливості дістати зброю і почати відстрілюватись.

Незабаром надійшли звістки про те, що російське Міноборони організувало рятувальну операцію. Позиції ІДІЛ в пустелі були виявлені і знищені. Тоді ж загін виявив і забрав тіла загиблих військових — трьох росіян і одного сирійця.

Загибель путінських військових за кордоном: з’явилися важливі фото Загибель путінських військових за кордоном: з’явилися важливі фото

Нагадаємо, що раніше бойовики ІДІЛ заявили, що минулого тижня в Сирії знищили шістьох російських військових. Про втрати російської армії в Сирії стало відомо з повідомлення в останньому номері тижневика “Ісламської держави” “Наба” – джихадисти заявили про вбивство шести російських військовослужбовців.

Джерело: Народна Правда